Dwukolorowa kuchnia to ostatni krzyk mody, który skradł serca wielu osób. Bardzo odważna propozycja, która w końcu pomaga przełamać nudę wśród współczesnych trendów. Ciekawa propozycja, która w polskich domach zaczyna pojawiać się coraz częściej.

Dwukolorowa kuchnia w centrum domu

Decydując się na aranżację tego pomieszczenia, nie można zapomnieć o tym, że w wielu przypadkach jest to centrum domu, gdzie dzieje się wiele rzeczy. Nie jest tu mowa o gotowaniu, ale o tym, że kuchnia ma w sobie niewidzialną moc, która potrafi sprawić, że nawet podczas “domówek” część gości zawsze przeniesie się do kuchni na plotki. Dlatego też warto zadbać o to, aby kuchnia zawsze została porządnie urządzona. W jaki sposób? Właśnie bazując na dwóch kolorach. Jeden z nich będzie znajdował się na ścianie, a drugi na meblach. Na jakie zestawienia kolorystyczne można się zdecydować?

Pomysłowo i kreatywnie

Tutaj można popisać się dosłownie pomysłowością, ponieważ nie istnieją w tym wypadku żadne ograniczenia. Dwukolorowa kuchnia może bazować na ulubionych odcieniach. Jeżeli ktoś nie ma własnego pomysłu, równie dobrze można bazować na inspiracjach, jakich nie brakuje w internecie. Jest tam tego naprawde bardzo dużo. Poczynając od kolorów bazujących na uniwersalnej bieli, czerni, przez uwielbiane pastele, po nieco bardziej “krzykliwe” kolory. Jest tego naprawdę dużo. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, czy dwa kolory do siebie pasują, zawsze może wykorzystać próbniki, aby sprawdzić, czy nie popełni aranżacyjnego faux pass.

 

Comments are closed.