Jak sprawić, aby przydomowa przestrzeń wypoczynkowa była ciekawsza i bardziej oryginalna? Okazuje się, że najprostszą metodą są… nowoczesne meble ogrodowe. Kokon ogrodowy to jedna z wielu propozycji topowych producentów, która zaskoczy nas innowacyjnością i nowoczesnymi materiałami. Jak wykorzystać kokon ogrodowy w przestrzeni wypoczynkowej? Jak zestawić go z innymi meblami?

Kokon ogrodowy blisko zieleni

Decydując się na kokon ogrodowy stawiamy przede wszystkim na innowacje – jest to nowoczesny mebel ogrodowy, który stanie się gwarancją udanego wypoczynku. Kokon ogrodowy to nic innego jak zawieszony w powietrzu fotel bujany, w którego wnętrzu skutecznie skryjemy się przed wiatrem, jak również przed promieniowaniem słonecznym. Kokon osadzony jest na aluminiowym stelażu, którego niska waga znacząco wpływa na obniżenie całkowitej masy samego fotela. Aluminium malowane jest proszkowo, przez co jest ono zabezpieczone przed działaniem wilgoci i rdzą. Wierzch mebla wykonano z technorattanu – jest to syntetyczna plecionka, do złudzenia imitująca naturalny rattan. Plecionka jest wysoce odporna na zmienne warunki atmosferyczne, działanie wilgoci, promieniowanie słoneczne. Nawet po wielu latach użytkowania kokon ogrodowy zachowuje swój oryginalny, żywy kolor. Producenci zaproponują nam kokon ogrodowy w szerokim wachlarzu kolorów!

Zmień wygląd przestrzeni wypoczynkowej na lepszy!

Kokon ogrodowy to jedna z wielu ciekawych propozycji czekających na nas w sklepach wyposażenia ogrodowego. Wygodne meble wypoczynkowe i kawowe pozwolą na ciekawą aranżację przestrzeni i stworzenie miejsca, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Taki taras lub ogród będą też idealnym miejscem do zapraszania naszych znajomych np. na grilla. 

Comments are closed.