Depilacja laserowa to inwestycja na całe życia dająca danej osoby wysoki poziom wygody i komfortu w danej partii na ciele. Dzięki depilacji laserowej jest w stanie oszczędzić w przyszłości sporą ilość czasu, który poświęciłaby na depilację tradycyjnymi metodami. Niestety one są często krótkotrwałe i niektórzy muszą powtarzać je nawet codziennie. Takie podejście nie jest najlepsze dla kondycji skóry – wysusza ją i powoduje częste, bolesne podrażnienia. Depilacja laserowa jest rozwiązaniem tych wszystkich problemów.

Co depiluje się laserem?

Depilacja laserem może być przeprowadzana praktycznie na każdej części ciała – nawet twarzy. Niektóre kobiety mają problem z odrastającymi włosami co na twarzy jest szczególnie krępujące. Depilacja laserowa może dać większą pewność siebie każdej kobiecie.

Jedną z bardziej popularnych partii na których przeprowadzana jest seria zabiegów jest depilacja laserowa pach dla pań. Bardzo często w letnie dni kobiety dla komfortu chodzą w sukienkach czy koszulkach z odsłoniętymi ramionami. Dodatkowo równie często uprawiają różne aktywności fizyczne, które po prostu wymagają podnoszenia rąk do góry. Nikt chyba nie chciałby widzieć tam owłosionych miejsc, które dodatkowo przez to nie pachną najlepiej. Aby być pewnym co do 100% estetyki tych miejsc depilacja laserowa jest idealnym rozwiązaniem. Nie jest to powierzchniowo największa część ciała, więc cena w porównaniu z na przykład udami jest bardzo korzystna.

Tradycyjne metody depilacji pach pozostawiają je często wysuszone, co zwiększa prawdopodobieństwo bolesnych podrażnień w przyszłych goleniach.

Zobacz także: https://depilacja.pl/depilacja-laserowa-pach-dla-pan/

Jak to działa?

Depilacja laserowa opiera się o metodę naświetlania danego miejsca laserem, który ukierunkowany jest na melaninę – barwnik znajdujący się w skórze i strukturze włosa. Mocno nagrzewa się w procesie termogenezy, a powstała temperatura uszkadza cebulkę włosa. Wtedy włosy samoistnie wypadają, a cebulka nie jest w stanie zregenerować się i w przyszłości produkować włosów co daje efekt permanentny. 

Comments are closed.