Chcesz zacząć przygodę z makijażem permanentnym lub zdobyć nową wiedzę i podnieść swoje umiejętności w pracy? W tym celu powstała nasza akademia Hanami – z myślą zarówno o początkujących, jak i doświadczonych linergistach. Hanami Academy posiada specjalny  program szkoleniowy, dzięki któremu zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną, a także umiejętności praktyczne, które przygotują Cię do samodzielnej pracy w salonie kosmetycznym. Myślisz, że taki kurs jest dla Ciebie? Skontaktuj się z nami już dziś!

Szkoła makijażu permanentnego dla każdego – Hanami Academy

Doświadczeni specjaliści z naszego zespołu odnoszący od lat wiele sukcesów w branży kosmetycznej są gotowi, aby przekazać Ci wiedzę niezbędną do rozpoczęcia kariery linergisty na światowym poziomie. Niezależnie od tego, na jakim poziomie obecnie jesteś, znajdziesz szkolenie dostosowane do twoich potrzeb. Jako że chcemy dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców, przygotowaliśmy kursy o różnym stopniu zaawansowania:

  • Basic (podstawowe)
  • Masterclass (zaawansowane)
  • Individual (indywidualne)
  • Trainer (trenerskie)

W przypadku zaliczenia egzaminu teoretycznego oraz praktycznego otrzymuje na koniec szkolenia, każdy kursant otrzymuje certyfikat Hanami® PMU Academy, a w przypadku szkolenia trenerskiego – także tytuł SENSEI – Hanami Trainer.

Szkolenia z makijażu permanentnego – teoria i praktyka na najwyższym poziomie

Podczas naszych szkoleń poznasz w praktyce wszystkie popularne i nowoczesne techniki makijażu permanentnego. Do twojej dyspozycji oddane zostaną pigmenty do makijażu permanentnego ust, brwi, powiek, skóry głowy czy mikrobladingu, a także najnowsze, specjalistyczne urządzenia stosowane są w salonach urody na całym świecie. Dzięki temu będziesz w stanie wykonywać niepowtarzalne makijaże dla swoich klientek. Odezwij się do nas – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą maszyn i pigmentów do makijażu permanentnego – Hanami Pigments.

Comments are closed.