Można zaobserwować, że paznokcie hybrydowe z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nikogo nie powinien dziwić wspomniany fakt, ponieważ są nie tylko trwałe, ale również doskonale się prezentują. Panie, które chcą zacząć swoją przygodę z manicure powinny w pierwszej kolejności zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do paznokci hybrydowych.

Lakier hybrydowy

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że nie będzie możliwe wykonanie manicure hybrydowego bez właściwego lakieru. Należy mieć świadomość, że jest to najważniejszy element praktycznie wszystkich zestawów przeznaczonych do hybryd. Warto wiedzieć, że każda przedstawicielka płci pięknej ma zupełnie inne preferencje dotyczące pigmentacji oraz koloru.

Zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w produkt znajdujący się w ofercie asortymentowej znanego producenta. Można mieć wtedy całkowitą pewność, że lakier utrzyma się na paznokciach od 3 do 4 tygodni. ponadto znane firmy doskonale znają potrzeby zarówno stałych, jak i potencjalnych klientek. Oznacza to, że nawet najbardziej wymagająca kobieta będzie w stanie bez większego problemu znaleźć lakier idealnie przeznaczony do swoich potrzeb.

Lampa UV/LED

Kolejnym niezbędnym elementem do wykonania paznokci hybrydowych jest lampa UV/LED. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że bez wspomnianego produktu lakier nie będzie w stanie utrzymać się na płytce. Godny uwagi jest również fakt, że podczas wykonywania omawianego manicure lampy używa się kilkukrotnie.

Należy mieć świadomość, że na rynku dostępne są nie tylko mini lampy, ale również pełnowymiarowe urządzenia. Nie jest zalecane przy podejmowaniu decyzji o zakupie sugerowanie się tylko ceną. Znacznie lepszym parametrem będzie stosunek jakości do ceny.

Remover i cleaner

Warto wiedzieć, że remover jest przeznaczony do efektywnego zdejmowania lakieru hybrydowego, żelu czy tipsów. Godny uwagi jest fakt, że dobry produkt powinien działać szybko i skutecznie.

Koniecznie trzeba zaznaczyć, że bardzo często w skład zestawów hybrydowych wchodzi cleaner. Produkt doskonale sprawdzi się przy usuwania warstwy dyspersyjnej lakieru czy odtłuszczaniu płytki. Ponadto cleaner świetnie zda egzamin zarówno przy manicure hybrydowym, jak i żelowym.

W jakie akcesoria do paznokci hybrydowych warto się jeszcze zaopatrzyć?

Należy mieć świadomość, że bardzo często zestawy do hybryd obejmują takie produkty, jak: polerki, pilniki czy waciki bezpyłowe. Warto wiedzieć, że wszystko zależy od budżetu, jakim dysponuje przedstawicielka płci pięknej.

Warto wiedzieć, że wszystkie wymienione akcesoria świetnie sprawdzą się zarówno przy manicure hybrydowym, jak i innych stylizacji paznokci.

Więcej informacji znajdziesz na stronie akcesoria do paznokci.

Comments are closed.