Niegdyś Polacy masowo wyjeżdżali za naszą zachodnią granicą w poszukiwaniu lepszego życia i większych zarobków. Nadal wielu z nich pracuje w Niemczech na różnych stanowiskach. Opiekują się osobami starszymi, wykonują prace na budowie czy znaleźli zajęcia w branży ogrodniczej. Pracownicy, którzy zostali zatrudnieni legalnie przez pracodawcę lub agencję pracy, mogą przy zeznaniu podatkowym liczyć na zwrot podatku, który wynosi średnio około 1000 euro. Tylko trzy kroki dzielą Cię od dodatkowych pieniędzy na koncie! Skorzystaj z pomocy Borsuk Podatki już teraz.

Zdalnie, wygodnie i profesjonalnie. Zwrot podatku z Niemiec

Wystarczy, że pobierzesz i wypełnisz dokumenty, a następnie odeślesz je do Biura Borsuk. Doradcy podatkowi w Twoim imieniu skontaktują się z niemieckim urzędem skarbowym i złożą zeznanie podatkowe. W tym celu pracownik z Niemiec powinien otrzymać od pracodawcy niemiecką kartę podatkową, czyli informację na temat zarobków. To na jej podstawie będzie dokonywane rozliczenie podatkowe za rok ubiegły. Warto wspomnieć również o wspólnym rozliczeniu małżonków, nawet jeśli drugie z nich na stałe przebywa w Polsce. To szansa na większy zwrot podatku. Więcej przeczytasz o tym na https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-niemcy/

Borsuk Podatki – oszczędź czas, stres i rozlicz się zdalnie z podatku z zagranicy

Borsuk Podatki gwarantuje Tobie najwyższą jakość usług. Od 2003 roku firma odzyskała dla Polaków blisko 150 milionów euro z takich krajów jak: Belgia, Holandia, Niemcy, Czechy, Austria. Od teraz rozliczenie podatku w Polsce będzie dla Ciebie przyjemniejsze. Skorzystaj z pomocy profesjonalnej kancelarii. Borsuk Podatki wie, jak Ci pomóc. Tłumaczymy skomplikowane i trudne do zrozumienia formalności w proste i logiczne do zrozumienia. Odzyskaj swój podatek z zagranicy razem z ekspertami w dziedzinie prawa podatkowego krajów zagranicznych.

 

Comments are closed.

kerc.com zemydlaciebie.pl home.pl