Kwiaty doniczkowe sprawiają, że przestrzenie stają się bardziej przytulne i przyjaźniejsze człowiekowi. Każdy chciałby mieć jakąś roślinę w domu lub pracy, choć czasem wydaje się to niemożliwe – brakuje miejsca, życie codzienne wiąże się z częstymi nieobecnościami w domu, a o roślinkę należy dbać. Donice Lechuza sprawiają, że to nie problem.

Wytrzymałość

Donice Lechuza charakteryzuje duża wytrzymałość na czynniki chemiczne i fizyczne. Są odporne na działanie kawasów, dzięki czemu znajdą swoje miejsce w laboratoriach i innych przestrzeniach, w których stosowane są substancje żrące. Nie straszny będzie im żaden wypadek również przy sprzątaniu – nie trzeba się martwić, że doniczka zostanie uszkodzona nieodpowiednim płynem czyszczącym.

Donicom Lechuza nie szkodzi działanie promieni UV. Bez obaw można je stawiać w najbardziej nasłonecznionych miejscach, a jeśli znudzą nam się kwiaty w domu, to donicę można spokojnie wystawić na zewnątrz.

Wyjątkowe wzory donic Lechuza

Każde pomieszczenie jest inne, przez co konieczne jest dopasowanie do nich nie tylko kwiatów, ale i donic, w jakich będą stały. Z jednej strony donica nie może być zbyt mała, ponieważ kwiatom będzie trudno w niej rosnąć i bardzo szybko zaczną obumierać. Z drugiej strony zbyt duża może sprawić, że prócz kwiatu wyrosną w niej chwasty lub mały kwiat będzie wyglądał zbyt drobno. Donice Lechuza rozwiązują ten problem mnogością rozmiarów – każdy może wybrać taki, który będzie odpowiedni dla rośliny i miejsca, w którym będzie stała – niewielkiego parapetu i dużego stołu.

Istotne w tym przypadku są również kolory, w których można wybrać donice. Stonowane i dyskretne sprawią, że kwiaty będą wyglądały pięknie w każdym pomieszczeniu i to one je zdominują. Nietypowe barwy, wyjątkowa faktura lub połysk donic Lechuza może sprawić, że staną się one ozdobą, która ożywi przestrzenie.

System nawadniania

Do donic Lechuza można dopasować system nawadniania gleby. Jego zadaniem jest dostarczenie takiej ilości wody, jakiej dana roślina potrzebuje. Oznacza to, że dzięki temu systemowi można oszczędzić sobie kłopotu z zastanawianiem się, kiedy ostatnio roślina była podlana. Likwiduje to również problem związany z wyjazdami i koniecznością dbania o roślinę – system nawadniania działa do 12 tygodni.

Poza tym z donicami Lechuza warto nabyć substrat mineralny, który zapewni dobre warunki rozwoju dla bardzo wymagających roślin, ale pozwoli też na postawienie kwiatów w miejscach, w których byłoby to trudne – w przestrzeniach alergików, biurach, laboratoriach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://barokko.pl/pol_n_Donice-179.html.

Comments are closed.

https://xann.pl/sitemap seo audyt strony ubezpieczenie samochodu