Szukając inspiracji na ciekawą aranżację ogrodu, warto zwrócić uwagę na meble ogrodowe antracyt. Stonowane kolory będą idealnie współgrać z zielenią wokół, pozwolą też na swobodę w dalszym dekorowaniu przestrzeni wypoczynkowej.

Meble ogrodowe antracyt odpowiednie do różnorodnych aranżacji

Meble ogrodowe antracyt to jedne z chętniej wybieranych kompletów meblowych – meble takie doskonale sprawdzają się w aranżacjach skandynawskich, loftowych czy minimalistycznych, zapewniają komfort, dbają o elegancję otoczenia. Szukając mebli w takim kolorze, warto zwrócić uwagę na komplety technorattanowe – meble takie cenione są w Polsce od wielu lat!

Technorattanowe komplety meblowe odznaczają się wysoką trwałością, ponadczasowym pięknem oraz funkcjonalnością – szeroki wybór elementów sprawia, że bez trudu znaleźć można meble dopasowane do potrzeb. Meble ogrodowe antracyt z technorattanu to przede wszystkim sofy narożne, leżanki, fotele wiszące w kształcie kokonów, ale też stoły kawowy, krzesła, fotele, skrzynie ogrodowe. Atutem mebli technorattanowych jest bez wątpienia fakt, że ich stelaże wykonane są z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium. Tworzywo to sprawia, że finalna waga mebla nie jest wysoka, a jego podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia kłopotów.

Meble ogrodowe antracyt w otoczeniu kolorowych dodatków

Aby miejsc wypoczynkowe nabrało kolorów i charakteru, meble ogrodowe warto uzupełnić o kolorowe poduszki, pledy, koce. Elementy takie zachwycą detalami: poszewki poduszek dostępne są w szerokiej gamie kolorów, przez co miejsce wypoczynkowe może być aranżowane jako przestrzeń boho. Koce i pledy sprawią, że przyjemne popołudnie będzie mogło przeciągnąć się do wieczora – pledy i koce zadbają o komfort termiczny użytkowników i poprawią estetykę otoczenia.

 

 

Comments are closed.