Sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów jest wiele. Według specjalistów, kluczem do sukcesu jest wypracowanie zdrowych nawyków, systematyczność, cierpliwość oraz wiedza. Odpowiednia dieta dostarczająca ważnych składników odżywczych, dbanie o optymalne nawodnienie, aktywność fizyczna, a nawet odpowiednia ilość snu mają kluczowe znaczenie w procesie odchudzania. Kiedy efekty naszych starań nie są w pełni satysfakcjonujące albo chcemy nieco przyspieszyć mozolny proces, warto skorzystać  z nowoczesnych metod. Poznaj urządzenie do modelowania sylwetki Contura – innowacyjny sprzęt, który pomoże Ci wygrać walkę o idealne ciało!

Contura – niezawodne urządzenie do modelowania sylwetki

Gabinety medycyny estetycznej oferują pacjentom i pacjentkom borykającym się  z nadmiarem tkanki tłuszczowej wiele nowoczesnych i bezpiecznych zabiegów wspomagających proces redukcji tłuszczu. Jednym z nich jest zabieg z wykorzystaniem aparatury Contura, czyli jedynego urządzania wykorzystującego technologię A.C.E. (Acequire, Control, Extend) i zjawisko elektroporacji.

Urządzenie do modelowania sylwetki pozwala na szybkie i skuteczne zniszczenie komórek tłuszczowych w wybranych miejscach. Dzięki drenażowi limfatycznemu, zwiększeniu ukrwienia i mobilizacji włókien elastycznych tworzących skórę po zakończeniu kuracji pacjenci zauważają nie tylko zredukowanie obwodów w wybranych miejscach, ale również wzrost napięcia skóry, poprawę jej gęstości i wyraźne zmniejszenie się cellulitu. 

Co możesz wyszczuplić? 

Urządzenie do modelowania sylwetki Contura wyposażone jest w dwa aplikatory: duży BodyFxTM oraz mały  MiniFxTM . Głowice o zróżnicowanej budowie zapewniają maksymalną precyzję na każdym, nawet niewielkim obszarze ciała (na przykład na twarzy).

Comments are closed.